پودر ماهی

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. پودر ماهی

شرکت ماهی جزیره مرجع فروش پودر ماهی ، خرید پودر ماهی ، کارخانه پودر ماهی ، قیمت پودر ماهی ، آنالیز پودر ماهی و از بهترین تولید کنندگان پودر ماهی می باشد. برای خرید مستقیم پودر ماهی با شرکت ماهی جزیره و کارخانه پودر ماهی جزیره تماس بگیرید تا بتوانید انواع پودر ماهی خالص را با کیفیت بالا و بهترین آنالیز پودر ماهی تهیه کنید.

پودر ماهی

پودر ماهی چیست ؟

 پودر ماهی یک محصول تولیدی از ماهی خشک شده و ماهی تر  می باشد که پس از پختن در دیگ های بخار مخصوص تولید پودر ماهی و آسیاب کردن آن تولید می شود و طبق آنالیز پودر ماهی در تولید خوراک میگو ، خوراک دام و طیور ، خوراک آبزیان کاربرد دارد ، پودر ماهی پس از تولید به شرکت های  تولید و فروش خوراک دام و طیور ، تولید و فروش خوراک آبزیان وتولید و فروش خوراک دام و طیور مورد استفاده قرار می گیرد. این شرکت با فروش ماهی خشک شده و خرید ماهی خشک شده بهترین پودر ماهی خالص را تولید کرده و به بازار خرید و فروش پودر ماهی عرضه می کند. پودر ماهی از اصلی منبع های تولید اسید های آمینه و پروتئین غنی مورد نیاز در خوراک میگو ، خوراک دام و طیور ، خوراک آبزیان می باشد.

تمامی کارخانه های تولید خوراک دام و طیور ، آبزیان ، به منظور تامین پروتئین مورد نیاز در تولید انواع خوراک مورد نیاز بدن دام و طیور و آبزیان از منابع مختلف پروتئین های حیوانی و گیاهی استفاده می کنند . در این بین پودر ماهی به عنوان غنی ترین منبع پروتئین همیشه جایگاه ویژه ای در تولید انواع خوراک های دام و طیور و آبزیان دارد.پودر ماهی خالص ترکیب اسید آمینه بسیار مناسبی برای دام و طیور و آبزیان دارد و میزان پروتئین غیر قابل تجزیه یا پروتئین عبوری از شکمبه نیز بالاست. علیرغم خطرات و محدودیت هایی که پودر ماهی فراوری نشده دارد، چون منبع غنی انرژی، پروتئین، اسید های آمینه، کلسیم و فسفر است، استفاده از آن در جیره دام و طیور، البته با لحاظ کردن محدودیت مصرف آن به بهبود کیفی جیره کمک می نماید.

فروش پودر ماهی

کارخانه پودر ماهی جزیره مرجع فروش پودر ماهی در ایران بزرگ ترین تولید کننده پودر ماهی و فروش عمده پودر ماهی در ایران در حال فعالیت می باشد ، این کارخانه با فروش عمده پودر ماهی بهترین و با کیفیت ترین پودر ماهی مورد نیاز تمامی شرکت ها و کارخانه ها را تولید و تامین می کند. فروش مستقیم پودر ماهی تنها توسط شرکت ماهی جزیره انجام می شود و شما می توانید برای خرید عمده پودر ماهی مورد نیازتان با شرکت تماس بگیرید.

خرید پودر ماهی

اگر قصد خرید عمده پودر ماهی به صورت مستقیم از کارخانه و تولید کننده را دارید کارخانه پودر ماهی جزیره و شرکت ماهی جزیره بزرگ ترین کارخانه تولید پودر ماهی در خاور میانه تولید کننده انواع پودر ماهی مورد نیاز شما در کوتاه ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت پودر ماهی در ایران می باشد. شرکت ماهی جزیره با استفاده از موقعیت استراتژیک استان هرمزگان و جنوب کشور بهترین و با کیفیت ترین پودر ماهی مورد نیاز تمامی شرکت ها و کارخانه ها را با بالاترین کیفیت و بهترین و مناسب ترین قیمت تولید و تامین می کند. برای خرید پودر ماهی با شرکت تماس بگیرید.

کارخانه پودر ماهی

کارخانه های پودر ماهی بسیار زیادی در جنوب کشور وجود دارند و یکی از بهترین کارخانه های پودر ماهی در ایران و جنوب کشور شرکت ماهی جزیره می باشد که بهترین و با کیفیت ترین پودر ماهی جنوب را با توجه به کاربرد پودر ماهی در صنایع مختلف تولید می کند و دارای بیش از ۵۰ مشتری ثابت در سراسر کشور می باشد که هر ماه تامین کننده بیشترین پودر ماهی در کشور می باشد ، این شرکت خود اولین تولید کننده پودر ماهی خالص در جنوب می باشد که انواع پودر ماهی را متناسب با نیاز شرکت ها و کارخانه ها تولید می کند.

خرید پودر ماهی

قیمت پودر ماهی

قیمت پودر ماهی تولید شده در کارخانه پودر ماهی جزیره نسبت به تمامی کارخانه های پودر ماهی در ایران مناسب تر می باشد ، همچنین کیفیت پودر ماهی تولید شده در این کارخانه از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده به گونه ای که شرکت ماهی جزیره تولید کننده انواع پودر ماهی مورد نیاز شما شرکت ها و کارخانه ها در سراسر کشور می باشد. قیمت پودر ماهی شرکت ماهی جزیره به دلیل مناسب بودن از مزایای رقابتی بسیار بالای در بازار خرید و فروش پودر ماهی برخوردار می باشد. شما با خرید پودر ماهی از کارخانه ماهی جزیره بهترین پودر ماهی را تهیه کنید.

آنالیز پودر ماهی

آنالیز پودر ماهی تولید شده در شرکت ماهی جزیره مناسب برای استفاده در صنایع مختلف مورد نیاز شرکت ها و کارخانه ها در ایران و خارج از کشور می باشد. تمامی آنالیز پودر ماهی شرکت ماهی جزیره مورد استفاده تمامی شرکت ها و کارخانه ها می باشد ، شرکت های بسیار زیادی به دنبال آنالیز های پودر ماهی خوب هستند که شما ما بهترین آنالیز های پودر ماهی را در سطح خاور میانه ارائه می کند شما می توانید با خرید پودر ماهی و فروش پودر ماهی و با قیمت پودر ماهی مناسب و مورد نیاز تمامی صنایع تامین کنید.

خواص پودر ماهی

خواص پودر ماهی نسبت به تمامی کود ها و خوارک های مورد استفاده در صنایع غذایی دام و طیور بیشترین خاصیت پودر ماهی را دارد ، خواص پودر ماهی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است به گونه ای که بسیاری از افراد از خواص پودر ماهی بی اطلاع هستند و هیچگونه آشنایی و اطلاعاتی در خصوص خواص پودر ماهی ندارند ، خواص پودر ماهی و خاصیت های پودر ماهی در غذای دام و طیور ، خوارک میگو ، کود های درختی و غذای آبزیان فوق العاده می باشد. پودر ماهی به دلیل خواص بسیار بالای در نزد تولید کننده به دلیل خواص پودر ماهی از استقبال بالایی برخوردار است.

کاربرد پودر ماهی

کاربرد پودر ماهی در صنایع مختلف تولیدی می باشد که شرکت های بزرگ باتوجه به نیاز خود و کاربرد پودر ماهی برای آنها از آن در سیستم تولید خود استفاده می کنند ، کاربرد پودر ماهی در صنایع مختلف با توجه به نیاز های آنها می باشد ، اهمیت ارزش بالای پودر ماهی به دلیل خواص پودر ماهی و کیفیت آن و آنالیز بسیار خوبی که دارد می باشد. کاربرد های پودر ماهی بیشتر در کارخانه تولید غذای دام ، کارخانه تولید غذای طیور ، کارخانه تولید غذای آبزیان ، کارخانه تولید غذای میگو می باشد و در بسیاری از موارد کاربرد پودر ماهی به عنوان کود های درختی نیز می باشد.

خرید و فروش پودر ماهی

خرید و فروش پودر ماهی

خرید و فروش انواع پودر ماهی در بازار پودر ماهی ایران بسیار داغ می باشد و امروزه اهمیت تولید پودر ماهی در کارخانه های تولید پودر ماهی بسیار بالا است یکی از این مولفه ها آنالیز های بسیار خوب پودر ماهی و خواص پودر ماهی تولیدی در کارخانه های تولید پودر ماهی و بازار خرید و فروش انواع پودر ماهی می باشد ، شرکت هایی که تولید کننده انواع پودر ماهی در بازار فروش عمده پودر ماهی و خرید عمده پودر ماهی هستند آنالیز های بسیار دقیق را جهت خرید عمده پودر ماهی و فروش عمده پودر ماهی به شرکت ها و کارخانه های پودر ماهی ارائه می کنند.

پودر ماهی در تغذیه دام

کاربرد پودر ماهی در تغذیه دام از مهمترین اولویت های بسیار مهم و اساسی پودر ماهی می باشد ، بسیاری از کارخانه های تولید غذای دام و طیور از پودر ماهی در تغذیه دام و تولید غذا استفاده می کنند ، چندین سال است که پودر ماهی در تغذیه دام به عنوان یکی از مکمل های اصلی و اساسی شناخته شده است و کاربرد های بسیار بالای پودر ماهی در غذای دام و تولید انواع غذای دام ارزش این محصول را در بازار پودر ماهی چندین برابر کرده است. پودر ماهی در تغذیه دام اولویت اول بازار پودر ماهی می باشد.

خرید عمده پودر ماهی

بسیاری از افراد ، شرکت ها و کارخانه به دنبال خرید عمده پودر ماهی هستند و می خواهند خرید عمده پودر ماهی با کیفیت بالا و قیمت مناسب از کارخانه های تولید پودر ماهی خریداری کننده که بتوانند بهترین و با کیفیت ترین پودر ماهی مورد نیازشان را تهیه کنند که از آنالیز بسیار خوبی برخوردار باشد و شرکت ماهی جزیره بهترین شرکت برای خرید عمده پودر ماهی مورد نیاز شما به صورت مستقیم می باشد.

فروش عمده پودر ماهی

کارخانه ها ، افراد و شرکت های بسیاری به دنبال کارخانه و شرکت فروش عمده پودر ماهی هستند تا بتوانند بهترین پودر ماهی تولید شده از بهترین ماهی خشک شده را با قیمت بسیار مناسب تهیه کنند ، شرکت ماهی جزیره اولین شرکت فروش عمده پودر ماهی در ایران تولید کننده انواع پودر ماهی مورد نیاز شرکت ها و صنایع مختلف در ایران می باشد که فروش عمده پودر ماهی را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می دهد.

فروش پودر ماهی

تجهیزات خط تولید پودر ماهی شرکت فرآوری ماهی جزیره عبارتند از :

دیگ‌های بخار پخت ماهی تر و خشک

دستگاه‌های TVN‌ گیری

چربی‌گیری از پودر ماهی

رطوبت‌گیری آسان

آسیاب کن پودر ماهی

دستگاه کیسه پرکن

روش تولید پودر ماهی به روش کانتنیوس یا پیوسته در شرکت فرآوری ماهی جزیره

در روش کانتنیوس تولید پودر ماهی در شرکت فرآوری ماهی جزیره روشی استانداری است که در این سیستم مواد اولیه به مقدار کم و اندک ولی به صورت پیوسته و منظم و بدون وقفه به روش پخت کردن ماهی خشک و تر و پرس و خشک کردن صورت می گیرد و مدت تولید پودر ماهی در روش فوق از ابتدای ورود مواد اولیه تا مرحله کیسه گیری حدود ۴۰ دقیقه زمانبر است که با توجه به زمان اندک تولید کیفیت نوع پودر ماهی تولیدی در این شرکت بالا می باشد.

 

فرآیند تولید پودر ماهی در شرکت فرآوری ماهی جزیره :

تحویل گیری ماهی خشک و تر :

تحویل گیری ماهی خشک و تر شامل دو دسته ماهی ضایعات کنسروی که شامل گوشت خرد شده و استخوان برگشت داده شده از کنسرو سازی و گروه بعدی نیز شامل ماهی های غیرماکول و یا ماهیهائی که چندان مصرف انسانی ندارند، می باشند. که بعد از تحویل گیری و شستشو توسط بالابر حلزونی به سمت سالن تولید با استفاده از بروز ترین سیستم ها هدایت می گردد.

پخت ماهی

در این دستگاه که طول آن ۴ متر می باشد بار ضایعات از اطاق تحویل گیری توسط بالابر به این قسمت هدایت شده و از جداره دستگاه بطور غیر مستقیم تا حدود ۱۷۰ درجه سانتی گراد و از داخل نیز بخار مستقیم تا دمای ۲۲۰ درجه سانتی گراد به آن داده شده تا بار بصورت له شده و داغ بعد از ۵ دقیقه وارد مرحله پرس شود.

پرس:

در مرحله پرس بار ضایعات به روش پرس حلزونی پرس شده تا حدود ۷۰% خون، آب و چربی آن گرفته شده و الباقی به صورت تفاله خشک وارد مرحله خشک گردد.

خشک کردن:

بار پرس شده در این قسمت که به طول ۱۲ متر است و در دمای غیر مستقیم ۱۸۰ درجه سانتی گراد می باشد به جلو رانده می شود که در آخر پودر حاصل کاملا خشک و داغ می باشد و به قسمت سرد کن هدایت می شود.

سرد کن:

در این قسمت پودر داغ توسط هوای سرد مستقیم و جداره سرد دستگاه که با سیستم خنک کن سرد می شود، گرمای آن گرفته و در همین مرحله به مقدار ۷ در هزار آنتی اکسیدان اضافه می گردد.

آسیاب و کیسه گیری:

پودر خروجی از سرد کن به طرف آسیاب هدایت شده و سپس توسط دستگاه پنومات و پرکن کیسه گیری می شود و بعد توسط سردوز، گونیها دوخته و آماده می گردد.

 

پودر ماهی شرکت ماهی جزیره مناسب چه شرکت هایی می باشد ؟

شرکت ها و کارخانه های تولید غذای دام

شرکت ها و کارخانه های تولید غذای طیور

شرکت ها و کارخانه های تولید غذای آبزیان

شرکت ها و کارخانه های تولید خوراک پرورش میگو ها

شرکت ها و کارخانه های تولید کود های درختی و باغی

آنالیز پودر ماهی

چه پودر ماهی هایی در شرکت ماهی جزیره تولید و تامین می شود ؟

پودر ماهی ضمن صید تولید شده از انواع ماهی های ضمن صید دریای خلیج فارس و عمان

پودر ماهی ساردین تولید شده از انواع ماهی ساردین با کیفیت بالا و بهترین آنالیز

پودر ماهی فانوس ماهیان تولید شده از بهترین و با کیفیت ترین فانوس ماهیان صید شده

پودر ماهی کلیکا تولید شده از بهترین ماهی هایی که برای تولید پودر ماهی کلیکا کاربرد دارد.

پودر ماهی متو تولید شده از بهترین و با کیفیت ترین ماهی متو صید خلیج فارس و دریای عمان

پودر ماهی تر تولید شده از بهترین روش های پخت و تولید پودر ماهی تر

پودر ماهی خشک تولید شده از بهترین روش های پخت و تولید پودر ماهی خشک

کارخانه پودر ماهی

انواع پودر ماهی های شرکت ماهی جزیره در کدام کارخانه های پودر ماهی تولید می شوند ؟

کارخانه پودر ماهی چابهار

کارخانه پودر ماهی بوشهر

کارخانه پودر ماهی جنوب

کارخانه پودر ماهی قشم

کارخانه پودر ماهی هرمز

کارخانه پودر ماهی میناب

کارخانه پودر ماهی جاسک

کارخانه پودر ماهی بندرعباس

کارخانه پودر ماهی سرخون

کارخانه پودر ماهی سرچیل

کارخانه پودر ماهی هرمزگان

کارخانه پودر ماهی بندر لنگه

کارخانه پودر ماهی پارسیان

کارخانه پودر ماهی شیلات هرمزگان

کارخانه پودر ماهی شیلات ایران

 

 

برای خرید و فروش عمده انواع پودر ماهی با شرکت ماهی جزیره تماس بگیرید.

۹۸۹۱۷۹۶۰۰۶۸۴   –   ۹۸۹۱۷۳۶۶۷۳۰۶

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
تماس با مدیریت فروش